Opis wydarzenia
Data wydarzenia: 23 października 2017 - 29 października 2017
RCIT Katowice

CO, GDZIE, KIEDY W KATOWICACH 23.10 - 29.10


Imprezy 23.10 – 29.10

Poniedziałek 23.10

• 09:00 - Centrum Kulinarne - studio gotowania ul. Adamieckiego 8 Chorzów - Warsztaty kulinarne z gęsiny (wstęp wolny, zapisy)
• 10:00 – Miejska Biblioteka Publiczna, Sosnowiec, filia nr 2, Gospodarcza 32 – „Żyrafa” – spotkanie autorskie z Martą Palarz połączone z warsztatami artystycznymi dla dzieci (wstęp wolny)
• 13:00 – Kinoteatr Rialto, Św. Jana 24, Katowice - Filmowy Klub Seniora – „Tulipanowa gorączka" (8 zł)
• 15:00 – Stara Piekarnia Bytom, Reptowska 4 - Rzeźbienie lampionów z dyni – warsztaty dla dzieci (13 zł)
• 17:00 – Kino Światowid 3-go Maja 7, Katowice - PROGRAM Noradlia 2017: DLA NAJMŁODSZYCH: "Opowieści pradziadka" rez. Tone Mygind Rostbøll, Lea Glob (6 zł)
• 17:00 - Malarmo. Pracownia działań twórczych ul. Plebiscytowa 1/16, Katowice - Warsztaty sitodruku (70-105 zł)
• 17:00 – Przystanek11, Zabrze, Paderewskiego 11 - Akademia pieczenia: Lekcja pierwsza – ciasteczka (90 zł/os)
• 17:00 - Pracownia dsceramika & sklep z rękodziełem, Gliwice, Jana Pawła II 14D /II - Lingerie Day czyli koronkowe szaleństwo w pracowni (200 zł)
• 17:00 - Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach, ul. Norberta Barlickiego 3 - Wierszowanie - Morskie Opowieści – turniej aktorski dla recytatorów (zapisy)
• 17:20 - Wydział Teologiczny UŚ Henryka Jordana 18, Katowice - Samoskuteczność. Jak ją w sobie rozwijać? (30 zł)
• 18:00 – Rondo Sztuki, Rondo im. Jerzego Ziętka 1, Katowice - Poczytalność Konrad Janczura "Przemytnicy" (Ha!art) (wstęp wolny)
• 18:00 - Klub Jagielloński – Katowice ul. Sienkiewicza 36/16 - Debata "Pod Pressją": Kapitalizm naszych marzeń (wstęp wolny)
• 18:00 - Galeria Extravagance, Sosnowiec, ul. Zamkowa 2 - Spotkanie z prof. Małgorzatą Dajewską (wstęp wolny)
• 18:00 – Teatr Zagłębia w Sosnowcu, Teatralna 4 - Teatr jest spotkaniem: Co to jest normalny teatr? (1 zł)
• 18:00 - Galeria Extravagance ul. Zamkowa 2 Sosnowiec - Spotkanie z prof. Małgorzatą Dajewską (wstęp wolny)
• 18:00 - Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej, ul. T. Kościuszki 25 - Spotkanie autorskie z Łukaszem Orbitowskim – ZagłębieWood (wstęp wolny)
• 18:00 - Kawiarnia Na Wyspie, Gliwice, Mikołowska 4 - Jesienne Jarzynki - Warsztaty dla dzieci (25 zł, zapisy)
• 18:30 - Kawiarnia Fotograficzna Katowice PCK 19 - Cotygodniowe warsztaty z polską muzyka tradycyjną (zapisy)
• 19:00 - Kino Kosmos | ul. Sokolska 66 | Katowice - "MOJA MATKA" reż. Nanni Moretti Francja/Niemcy/Wlochy (2015), 102 min + spotkanie Marcinem Wichą, autorem książki "Rzeczy, których nie wyrzuciłem" (14-12 zł)
• 19:00 - Klub Podróżników – Namaste, Jana III Sobieskiego 27, Katowice - Indie - Z miłością i śmiechem. Aneta i Piotr Bielski (informacja u organizatora)
• 19:00 – Drzwi Zwane Koniem Warszawska 37 Katowice – PubQuiz (3 zł)
• 19:00 – Teatr Bez Sceny, 3 Maja 11, Katowice – Spektakl: „Przytuleni” (40 zł, 25 zł)
• 19:00 – Teatr Korez, plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice – Spektakl: „Mianujom mie Hanka” (45 zł, 35 zł)
• 19:00 – Chorzowskie Centrum Kultury, Sienkiewicza 3, Chorzów - SPEKTAKL "STARY KLAMOR W DZIADKOWYM SZRANKU" W WYKONANIU TEATRU REDUTA ŚLĄSKA (10 zł, 15 zł)
• 19:00 – MDK Batory, Chorzów, Stefana Batorego 6 – Koncert: Earl Thomas (40 zł, 50 zł)
• 19:00 – Park Tradycji Orzeszkowej 12 Siemianowice Śląskie - Spektakl "Usłyszeć Taniec - Hiszpania" (30 zł)
• 19:00 – Teatr Miejski, Gliwice, Nowy Świat 55/57 - Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny (90 zł, 80 zł)
• 19:00 - Piwiarnia Warka Bytom Rynek 26 - Karaoke w Warce (wstęp wolny)
• 19:30 – Museum Music Republic, Bytom, Pl. Sobieskiego 2 - BYTOM stand-up: Olka Szczęśniak i Jasiek Borkowski (20 zł, 30 zł)
• 19:30 – Bytomskie Centrum Kultury, plac Karin Stanek 1, Bytom – BCKino: Klub Filmowy „Ptaki śpiewają w Kigali” (12 zł)

Wtorek 24.10

• 09:00 – Miejska Biblioteka Publiczna, filia nr 11, Grażyńskiego 47, Katowice – Nordalia: W krainie szczęścia i fantazji z Tyczką – spotkanie dla dzieci z tłumaczką (wstęp wolny)
• 09:15 – Chorzowskie Centrum Kultury, Sienkiewicza 3. Chorzów - PRZEDSTAWIENIE DLA DZIECI PT. "BAZYLISZEK" (5 zł)
• 09:30 – Filharmonia Śląska, Sokolska 2, Katowice - Kameralne spotkania z muzyką: Opowieści o instrumentach i kompozytorach
• 09:30 – Teatr Ateneum, Św. Jana 10, Katowice – „Babcia na jabłoni” (11 zł – 22 zł)
• 10:00 – Miejska Biblioteka Publiczna, filia nr 23, Paderewskiego 65, Katowice – Spotkanie z Elizą Piotrowską – autorką i ilustratorką książek dla dzieci (wstęp wolny)
• 10:00 – Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Rynek 10, Katowice – Spektakl: „Oskar i Pani Róża” (25 zł)
• 10:00 – Pałac Młodzieży w Katowicach, Mikołowska 26 - Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia (30 zł – 35 zł)
• 10:00 - Centrum Kulinarne - studio gotowania, Chorzów, ul. Adamieckiego 8 - Bezpłatny pokaz Rational TeamCooking Live - gotowanie na żywo (bezpłatnie)
• 10:00 – Teatr Zagłębia, Sosnowiec, Teatralna 4 – „Pyza na polskich dróżkach” (17 zł, 15 zł)
• 11:00 - Filharmonia Śląska, Sokolska 2, Katowice - Kameralne spotkania z muzyką: Opowieści o instrumentach i kompozytorach
• 11:00 – Miejska Biblioteka Publiczna, Siemianowice Śląskie, Sportowców 3 – Nordalia: Hygge niech się świeci (wstęp wolny)
• 14:00 - Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej, Gliwice, Banacha 7 - Start-up dla początkujących! Start-up dla średniozaawansowanych! (zapisy, bezpłatne)
• 15:00 – Stara Piekarnia Bytom, Reptowska 4 - Rzeźbienie lampionów z dyni – warsztaty dla dzieci (13 zł)
• 16:00 - Miejska Biblioteka Publiczna w Mysłowicach, Mysłowice, Strumieńskiego 4 - Spotkanie z poetką Krystyną Baran (wstęp wolny)
• 16:30 - MakeUp Mamy Marcinkowskiego 4C Katowice Warsztaty makijażu – BASIC (189 zł)
• 16:30 - Centrum Innowacji Silesia ul. Lompy 41 Zabrze - spotkanie z cyklu "Biznes przy kawie": „O biznesie z Chińczykami” (zapisy)
• 17:00 – Kino Światowid 3-go Maja 7 Katowice - PROGRAM Noradlia 2017: „Wiara Nadzieja Afganistan" reż. Jens Pedersen Dania 2013, 51 min (6 zł)
• 17:00 – Zespół Szkół Omega, Gliwicka 276 – Nordalia: „Hygge – poduchy – wygodny relaks” – spotkanie artystyczne z Ewą Kokot (wstęp wolny)
• Dokument będący serią portretów afgańskich dzieci z Kabulu i ich życia w cieniu wojny. (6 zł)
• 17:00 - Stacja Artystyczna RYNEK, Gliwice, Rynek 4-5 - Warsztaty wokalne (zgłoszenia sar@gtwgliwice.pl)
• 17:00 – Muzeum Górnośląskie, Bytom, Plac Jana III Sobieskiego 2 - Wasz kochający Vincent. Opowieść o Van Goghu (wstęp wolny)
• 17:00 – Chorzowskie Centrum Kultury, Sienkiewicza 3, Chorzów - BAJKOWE POGOTOWIE (5 zł)
• 17:30 - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, Techników 9, Katowice - Profilowanie psychopatii – nowe metody (zgłoszenia)
• 18:00 – Rondo Sztuki, Rondo im. Jerzego Ziętka 1, Katowice - Niejasne obrazy // spotkanie z Kazimierzem Cieślikiem (wstęp wolny)
• 18:00 – Galeria Przed Seansem w Kinie Kosmos, ul. Sokolska 66, Katowice - Krótka opowieść o taśmie filmowej – wystawa fotografii (wstęp wolny)
• 18:00 – Kino Kosmos, ul. Sokolska 66, Katowice - Lekcje Filmowe w Kinie Kosmos: KINO JEST SNEM... scenariusze Freuda, wizje surrealistów, świat według Lyncha. MROCZNY PRZEDMIOT POŻĄDANIA (Cet obscur objet du désir) reż. Luis Buñuel (8-10 zł)
• 18:00 - Muzeum Śląskie, T. Dobrowolskiego 1, Katowice - Sztuka czytania // album „Piotr Szymon. Fotografie” (wstęp wolny)
• 18:00 - Galeria Sztuki "Fra Angelico" / Muzeum Archidiecezjalne w Katowicach ul. Jordana 39, wejście od ul. Wita Stwosza 16 - XXVII Międzynarodowy Festiwal Młodych Laureatów Konkursów Muzycznych: Fortepianada (wstęp wolny)
• 18:00 - SARP Katowice, Dyrekcyjna 9 - Pokaz filmu „Schayer" (wstęp wolny)
• 18:00 - Empik Silesia Megastore, Chorzowska 107, Katowice - Quilling - magiczne zawijasy - tworzenie ozdób i oryginalnych dekoracji z odpowiednio zwijanych pasków papieru (zapisy)
• 18:00 - Miejski Dom Kultury w Mikołowie, Rynek 19 - Galeria Podróżnicza Ekstra - Z psem na tandemie do krainy Samów (wstęp wolny)
• 18:15 – Kino Światowid 3-go Maja 7 Katowice - PROGRAM Noradlia 2017: "Demokraci" reż. Camilla Nielsson Dania, 99 min (6 zł)
• 18:30 - Pałac Młodzieży w Katowicach, Mikołowska 26 - Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia (30 zł – 35 zł)
• 19:00 - Klub Podróżników – Namaste, Jana III Sobieskiego 27, Katowice - Syria - Zaginiony świat. Jarosław Poniewiera z Klubu Laurazja (informacja u organizatora)
• 19:00 - Nota Bene Club, Zabrze, Budowlana 67 - Stand-up Silesia: Bartosz Zalewski i Rafał Sumowski / Zabrze (30 zł)
• 19:00 – Chorzowskie Centrum Kultury, Sienkiewicza 3, Chorzów – Muzyczna Scena Galerii Antresola: Dobre Ludzie (10 zł)
• 19:30 - Jazz Club Hipnoza, Plac Sejmu Śląskiego 2 - Katowice stand-up: Jasiek Borkowski i Olka Szczęśniak (20 zł, 30 zł)
• 19:30 – Katowice Miasto Ogrodów, plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice - Kilar, Hadyna – dwa serca, jeden Śląsk - koncert Before WOMEX (wstęp wolny)
• 19:30 – NOSPR, pl. Wojciecha Kilara1 Katowice - A TRIBUTE TO HENRYK MAJEWSKI (50 zł)
• 20:00 - Muzeum Śląskie w Strefie Kultury Katowice ul. T. Dobrowolskiego 1 - Martin Gester i Arte dei Suonatori // koncert (wstęp wolny)
• 20:00 – Absurdalna ul. Dworcowa 3 Katowice - Krypta Absurdu #10 (wstęp wolny)

Środa 25.10

• 09:00 – Teatr Nowy, Zabrze, Pl. Teatralny 1 – „Dziady cz. II” (25 zł, 18 zł)
• 09:30 – Teatr Ateneum, Św. Jana 10, Katowice – „Babcia na jabłoni” (11 zł – 22 zł)
• 10:00 – Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Rynek 10, Katowice – „Oskar i Pani Róża” (25 zł)
• 10:00 – Teatr Zagłębia, Sosnowiec, Teatralna 4 – Wakacje z duchami (17 zł, 15 zł)
• 11:00 - Teatr Nowy, Zabrze, Pl. Teatralny 1 – „Dziady cz. II” (25 zł, 18 zł)
• 12:30 – Kino Amok, Gliwice, Dolnych Wałów 3 – Seans seniora: „Ach śpij kochanie” (10 zł)
• 16:00 – Muzeum Górnośląskie, Bytom, Korfantego 34 – „Tajemnice Ogrodzieńca” – wykład, prowadzi Ewelina Imiołczyk (wstęp wolny)
• 16:30 - Gryfne Granie, ul. Korfantego 8, Katowice - Bajtle przy planszy (wstęp wolny)
• 17:00 – DeKato, ulica Warszawska 28, Katowice - Kreatywne warsztaty malowania mebli i nie tylko :) 2 dni! (160 zł, 180 zł)
• 17:00 – Miejska Biblioteka Publiczna, filia nr 33, Markiefki 44 A, Katowice-Bogucice - Konsumencie, masz prawo! - Konsumencie, masz prawo! (wstęp wolny)
• 17:00 – Miejska Biblioteka Publiczna, filia nr 27, Szarych Szeregów 62, Katowice-Kostuchna - Spotkanie z Kamilem Durczokiem (wstęp wolny)
• 17:00 – Miejska Biblioteka Publiczna, filia nr 14, Piastów 20, Katowice-Os. Tysiąclecia – O Edwardzie Stachurze (wstęp wolny)
• 17:00 - Miejski Dom Kultury "Koszutka" filia "Dąb", Krzyżowa 1, Katowice - W Obiektywie: Duńska HYGGE – mit, czy prawda? (wstęp wolny)
• 17:00 – Muzeum Historii Katowic, Rymarska 4, Katowice – Przystanek Nikiszowiec – spotkanie z ks. Olszarem z okazji 90 – lecia konsekracji kościoła w Katowicach-Janowie (wstęp wolny)
• 17:00 - Muzeum Górnośląskie, Bytom, Korfantego 34 – „Lucyna Ćwierczakiewiczowa” – master Chief XIX-wiecznej kuchni – wykład (wstęp wolny)
• 17:00 - Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie, ul. Karola Miarki 5 - Murzynowscy w podróży – Etiopia (wstęp wolny)
• 17:00 – Księgarnia, Sosnowiec, Małachowskiego 22 - Pokaz filmu „Wojna światów – następne stulecie" (wstęp wolny)
• 17:00 - Przystanek11, Zabrze, Paderewskiego 11 - Kuchnia wietnamska - warsztaty kulinarne w Zabrzu (160 zł/os)
• 17:30 – KATO, Mariacka 13, Katowice - Socjo - Kato: Socjologiczny Klub Dyskusyjny (wstęp wolny)
• 18:00 - SARP Katowice / Galeria Architektury, ul. Dyrekcyjna 9, Katowice - Spacer Architektoniczny po Muzeum Śląskim (wstęp wolny, zapisy)
• 18:00 - Pracownia dsceramika & sklep z rękodziełem, Gliwice, Jana Pawła II 14D /II - Warsztaty tworzenia kolczyków w stylu boho-hippie (90 zł)
• 18:15 – Kino Światowid 3-go Maja 7 Katowice - PROGRAM Noradlia 2017: "Biali ludzie" reż. Lisa Aschan Szwecja , 82 min (6 zł)
• 19:00 - Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark, Wojciecha Kilara 29, Bytom – Spektakl: „Klatka z łez” (30 zł, 20 zł)
• 19:00 – PIWNICA, Dąbrowa Górnicza, Plac Wolności 1 - Piwnica - koncert SALK (10 zł)
• 19:30 – NOSPR, pl. Wojciecha Kilara 1, Katowice - CEREMONIA OTWARCIA WOMEX (80 zł, 100 zł
• 22:00 - Magazyn - Bar Lounge Mariacka, Mariacka 18, Katowice - GCMN in Katowice - Party

Czwartek 26.10

• 09:00 - Teatr Nowy, Zabrze, Pl. Teatralny 1 – „Dziady cz. II” (25 zł, 18 zł)
• 09:30 - Teatr Ateneum, Św. Jana 10, Katowice – „Babcia na jabłoni” (11 zł – 22 zł)
• 10:00 - Teatr Zagłębia, Sosnowiec, Teatralna 4 – Wakacje z duchami (17 zł, 15 zł)
• 11:00 - Teatr Nowy, Zabrze, Pl. Teatralny 1 – „Dziady cz. II” (25 zł, 18 zł)
• 15:00 – Muzeum Historii Katowic, ul. ks. J. Szafranka 9 – Spotkania z cyklu „Podziel się historią”: Ratusze w dzielnicach Katowic (wstęp wolny)
• 15:00 – Miejska Biblioteka Publiczna, Tarnowskie Góry, Zamkowa 5 - Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki (wstęp wolny)
• 16:00 – Miejska Biblioteka Publiczna, filia nr 10, Radockiego 70a, Katowice-Ochojec - Warsztaty Umiejętności - spotkanie pań, miłośniczek szydełkowania, robótek na drutach, haftowania i innych technik (wstęp wolny)
• 17:00 – DeKato, ulica Warszawska 28, Katowice - Kreatywne warsztaty malowania mebli i nie tylko :) 2 dni! (160 zł, 180 zł)
• 17:00 – Miejska Biblioteka Publiczna, filia nr 3, Gliwicka 93, Katowice-Załęże - DKK - J. Bourin "Sekrety kobiet złotnika" (wstęp wolny)
• 17:00 – Muzeum Śląski, Dobrowolskiego 1, Katowice – Spotkanie z archeologią – wykład (1 zł)
• 17:00 - Miejski Dom Kultury "Kazimierz", Sosnowiec, ul. Główna 19 - Noc Horrorów z Panem Korkiem (wstęp wolny)
• 17:00 – Muzeum Górnośląskie, Bytom, Pl. Jana III Sobieskiego 2 – „Kobiece nakrycia głowy na Śląsku Cieszyńskim – między znakiem a estetyką” – wykład, prowadzi Kinga Czerwińska (wstęp wolny)
• 17:00 – Przystanek11, Zabrze, Paderewskiego 11 - Amerykański tygiel kulinarny (170 zł/os)
• 17:30 – Katowice Miasto Ogrodów, plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice – „Rubanga won, czyli obłęd Severina” – wernisaż wystawy (wstęp wolny)
• 18:00 - SARP Katowice / Galeria Architektury, ul. Dyrekcyjna 9, Katowice - Architekci przy Fortepianie medusa group – wykład i wystawa (wstęp wolny)
• 18:00 - Pracownia SMAKU Jolanta Kleser, Kościuszki 12, Katowice - Warsztaty z Jolantą Kleser - Smaki Sri Lanki (150 zł/os)
• 18:00 – Muzeum Historii Katowic, Kopernika 11 – Przyjaciele Barbary i Stanisława (obowiązują zapisy)
• 18:00 – Kino Kosmos, Sokolska 66, Katowice – Retransmisje z Nationale Theatre w Londynie: „Rozencranc i Gildenstern nie żyją” (32 zł, 28 zł
• 18:00 - Szyb Maciej Restauracja & Bistro, Zabrze, Srebrna 6 - Wykład "Koreańczyk w Polsce, Polka w Korei" (wstęp wolny)
• 18:00 - Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej, ul. T. Kościuszki 25 - Spotkanie autorskie z Sebastianem Riedlem – ZagłębieWood (wstęp wolny)
• 18:00 - Centrum Handlowe FORUM, Lipowa 1, Gliwice - Spotkanie wokół książki "Otwieranie świata" (wstęp wolny)
• 18:15 – Kino Światowid 3-go Maja 7 Katowice - PROGRAM Noradlia 2017: "Włóczęgi" reż. Peter Grönlund Szwecja , 92 min (6 zł)
• 18:30 – EZOakademia, Tychy, Nowokościelna 31 - Cylkiczne spotkania -porozmawiajmy o ziołach (25 zł)
• 18:30 – Miejskie Centrum Kultury, Ruda Śląska, ul. Piotra Niedurnego 69 - Ja się boję sama spać - spektakl muzyczny
• 19:00 – Kinoteatr Rialto, Św. Jana 24, Katowice - Kobiety Oblegają Kino: "Frantz" Françoisa Ozona (12 zł, 14 zł,17 zł)
• 19:00 – Kino Studyjne KADR, Dąbrowa Górnicza, Plac Wolności 1 - Spektakl "Romeo i Julia" - 10 lat Kina KADR (30 zł, 20 zł)
• 19:00 – Teatr Miejski, Gliwice, Nowy Świat 55/57 – „O Józku który grał big-beat” (34 zł, 29 zł)
• 20:00 – Teatr Korez, plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice – „Swing” (50 zł, 40 zł)
• 20:00 – Śląski Jazz Club, Gliwice, Plac Inwalidów Wojennych 1 - Jazz Jam (wstęp wolny)
• 20:00 – Kino Amok, Gliwice, Dolnych Wałów 3 – DKF Trans Future Shorts Jesień: Les Mirables + Sing + The Blaze – Trritory +Batrachian’s Ballad (10 zł)
• 20:00 – Latawiec – klub muzyczny, Będzin, Zwycięstwa 36 - The Uppertones (Włochy) i Sari Ska Band w Latawcu (20 zł, 25 zł)
• 20:00 – Kino Amok, Gliwice, Dolnych Wałów 3 - KF Trans: Future Shorts - Autumn Season / filmy krótkometrażowe (10 zł)
• 21:00 – NOSPR, pl. Wojciecha Kilara 1, Katowice - SCENA REGIONALNA WOMEX / MANIUCHA & KSAWERY / MARTA TOPFEROWA & MILOKRAJ / BANDAOFICJALNA SELEKCJA WOMEX / QWANQWA / WALDEMAR BASTOS / LEYLA MCCALLA
• 21:30 – NOSPR, pl. Wojciecha Kilara 1, Katowice - OFICJALNA SELEKCJA WOMEX / QWANQWA / WALDEMAR BASTOS / LEYLA MCCALLA (80 zł, 90 zł, 100 zł)
• 21:45 –Międzynarodowe Centrum Kongresowe, pl. Sławika i Antala 1, Katowice– Womex – Off Womex Stage: Havana D’ Primera + The KutiMangoes (30 zł)

Piątek 27.10

• 09:00 – Teatr Miejski, Gliwice, Nowy Świat 55/57 – „Niezwykły lot pilota Pirxa” (24 zł, 19 zł)
• 09:00 - Teatr Nowy, Zabrze, Pl. Teatralny 1 – „Dziady cz. II” (25 zł, 18 zł)
• 09:30 – Teatr Ateneum, Św. Jana 10, Katowice – „Kukuryku na patyku, czyli o dwóch takich” (11 zł – 22 zł)
• 10:00 – Galeria Ateneum, 3 Maja 25, Katowice – „Afrykańska przygoda” (11 zł – 22 zł)
• 11:00 - Teatr Miejski, Gliwice, Nowy Świat 55/57 – „Niezwykły lot pilota Pirxa” (24 zł, 19 zł)
• 11:00 - Teatr Nowy, Zabrze, Pl. Teatralny 1 – „Dziady cz. II” (25 zł, 18 zł)
• 11:00 – Kopalnia Kultury, Czeladź, Stanisława Trznadla 1 - Bartas Szymoniak / beatrock / Kopalnia Kultury - Czeladź /
• 16:00 – Miejska Biblioteka Publiczna, filia nr 23, Strzelców Bytomskich 21, Katowice - Dąbrówka Mała - Klub Gier Planszowych
– spotkanie dla młodszych miłośników gier planszowych (wstęp wolny)
• 16:00 – Miejski Dom Kultury Koszutka, Grażyńskiego 47, Katowice – występ kabaretu: PAKA RYCHA: „We Lwowie – klawa zabawa” (wstęp wolny)
• 17:00 - Biblioteka Śląska, Plac Rady Europy 1, Katowice - Krzysztof Błażyca i David Okullu: „Krew Aczoli” – spotkanie podróżnicze (wstęp wolny)
• 17:00 – Muzeum Śląskie, Dobrowolskiego 1, Katowice – Pokłosie reformacji – panel dyskusyjny (1 zł)
• 17:00 – Muzeum Historii Katowic, Szafranka 9 – Klub katowickiej filiżanki (wstęp wolny)
• 17:00 – Muzeum Historii Katowic, Kościuszki 47 – Józef Gielniak – grafika – wernisaż wystawy (wstęp wolny)
• 17:00 - Laboratorium Sztuki- Pasaż Kultury Andromeda, Tychy, Plac Baczyńskiego 2 - Czytanie rocznicowe - Dylan Thomas (wstęp wolny)
• 17:30 - Pracownia dsceramika & sklep z rękodziełem, Gliwice, Jana Pawła II 14D /II - Warsztaty Makijażu Dziennego (80 zł)
• 18:00 - Galeria Sztuki Współczesnej BWA, al. W. Korfantego 6, Katowice – Wernisaż wystawy: Linia i chaos – kompozycje przestrzenne świata (wstęp wolny)
• 18:00 - Pole do popisu, Batorego 3a, Katowice - Warsztaty Wanke Cook’ink: Wietnam (150 zł/os)
• 18:00 – Pałac Młodzieży, Mikołowska 26, Katowice – Zespół Pieśni i Tańca Silesianie UE w Katowicach
• 18:00 - Belford - Teatr Gornoślaski, Bytom, Św. Cyryla i Metodego 10 – Koncert: „PRL Na Wesoło” (30 zł, 35 zł)
• 18:00 – Wolne Tory TSA, Bytom, Kolejowa – 4 Urodziny Wolnych Torów: The Neuniknes + Human Behavior + Kanned + Koitu_SS
• 18:00 – Filharmonia Zabrzańska, Zabrze, Park Hutniczy 7 – Harfa i Swing – koncert jesienny (30 zł, 20 zł)
• 18:00 - Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej, ul. T. Kościuszki 25 - Spotkanie autorskie z Agatą Passent – ZagłębieWood (wstęp wolny)
• 19:00 - Galeria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1, Katowice - Agnieszka Chylińska: Forever Child Tour (89 zł, 119 zł)
• 19:00 - Kinoteatr Rialto, ul. Św. Jana 24, Katowice - Dodatkowy koncert A.Koryckiego i D.Żukowskiej - pieśni Okudżawy! (30 zł, 35 zł)
• 19:00 – Fabryka Porcelany, Porcelanowa 23, Katowice - Young Igi / P23 / Katowice (25 zł – 35 zł)
• 19:00 – Filharmonia Śląska, Sokolska 2, Katowice - Oratorium Pory roku (32 zł – 45 zł)
• 19:00 - Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy, Bankowa 8, Katowice – Music For Hope – koncert i spotkanie z Aehamem Ahmadem (wstęp wolny)
• 19:00 - Klub Wysoki Zamek, ul. Gliwicka 96a
• 19:00 – Teatr Bez Sceny, 3 Maja 11, Katowice – „Dla Julii” (40 zł, 25 zł)
• 19:00 – Teatr Korez, plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice – „2” (45 zł, 35 zł)
• 19:00 - Bytomskie Centrum Kultury, Plac Karin Stanek 1, Bytom - Kabaret Weźrzesz - 15 zeta dla Kabareta (15 zł)
• 19:00 – MUZA, Sosnowiec, ul. Warszawska 2 - Natalia Kukulska / Halo tu Ziemia (48 zł, 38 zł)
• 19:00 – Teatr Zagłębia, Sosnowiec, Teatralna 4 – „Prywatna klinika” (30 zł – 45 zł)
• 19:00 – Teatr Nowy, Zabrze, Pl. Teatralny 1 – „Hotelowe manewry”
• 19:00 - Chorzowskie Centrum Kultury, Chorzów, ul. Sienkiewicza 3 - KOMBINAT Festiwal Kultury Nieprzymuszonej (20 zł, 30 zł, 40 zł)
• 19:00 - Chorzowskie Centrum Kultury, Chorzów, ul. Sienkiewicza 3 - LEKKI TEATR PRZENOŚNY ZAPRASZA NA PREMIERĘ SPEKTAKLU "SERCA O ZMIERZCHU" (10 zł)
• 19:00 - MDK Batory, Chorzów, ul. Stefana Batorego 6 - Koncert AK 47 (15 zł, 20 zł)
• 19:00 - Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza, pl. Wolności 1 - XV Dąbrowska Ściema Kabaretowa DeBeŚciak (36 zł – 50 zł)
• 19:00 - Kompleks Zamkowy, Tarnowskie Góry, ul. Pyskowicka 39 - PIOTR ZIOŁA - Revolving Door (40 zł – 55 zł)
• 19:30 - Underground Pub, Tychy, Plac Korfantego 1 – Kleszcz & DiNO (17 zł, 22 zł)
• 19:30 - Jazz Club "Muzeum", Jaworzno, ul. Pocztowa 5 – Jawszanty Koncert: „Poszedłem Na Dziób” + „Old Marinners” + „Sheeban Celtic Band” (35 zł)
• 20:00 – MegaClub, Żelazna 15, Katowice – Koncert: Natalia Przybysz (45 zł, 50 zł)
• 20:00 - CK Wiatrak, Zabrze, ul. Wolności 395 - Koncert Strachy na Lachy: Zabrze (43 zł)
• 20:00 - Komitywa PUB, Dąbrowa Górnicza, ul. 3 Maja 15 - Koncert Piotr Bukartyk (wyprzedane)
• 20:00 - Latawiec - klub muzyczny/restauracja, Będzin, ul. Zwycięstwa 36 - Full Akumulator (koncert) Caveman Riff Rock Duo (10 zł, 15 zł)
• 20:00 - Mysłowicki Ośrodek Kultury, Mysłowice, Grunwaldzka 7 - Tymon Tymański One Man Show // Alternatywne Piątki (20 zł)
• 20:00 - Zabytkowa Kopalnia Guido, Zabrze, ul. 3 Maja 93 - Horror Party – Apokalipsa Zombie w Kopalni Guido (35 zł)
• 20:00 - Klub Studencki Spirala, Gliwice, Pszczyńska 85 - Der Bunker XVI (10 zł)
• 20:15 - Kino Światowid, 3-go Maja 7, Katowice - Wieczór z Francją: występ francuskiego piosenkarza - Romaina Lateltina, w przerwie: "francuski poczęstunek", projekcja "KOBIET MOJEGO ŻYCIA" (24 zł, 30 zł)
• 21:00 – NOSPR, plac Wojciecha Kilara 1, Katowice - SCENA REGIONALNA WOMEX / MARCIN WYROSTEK BAND / HANBA! / VIOLA DE ARAME
• 21:00 – Remedium, Sosnowiec, ul. Sucha 7C - DopeNight by Piękna Sprawa x Furia Party (20 zł)
• 21:00 - STARY Browar Restauracja & Klub muzyczny, Gliwice, Piwna1 b - Halloween Party w Gliwicach // Stary Browar
• 21:30 - OFICJALNA SELEKCJA WOMEX / BLACK FLOWER / CARNATIC NOMAD – JYOTSNA SRIKANTH / ALIREZA GHORBANI (80 zł, 90 zł, 100 zł)
• 21:45 - Spodek, aleja W. Korfantego 35, Katowice – Womex – Off Womex stage: 47Soul + Alaw + Lankum (80 zł karnet/2 dni/ 3 sceny)
• 22:00 - INQbator Klub, ul. Dworcowa 2, Katowice - SKAN #04 w/ Olivia, wrong dials (5 zł, 10 zł)
• 01:00 – Królestwo, Rondo im. Gen. J. Ziętka 1, Katowice – Womex – DJs Venue: Ibaaku, Dj Jigue (80 zł karnet/ 2 dni/ 3 sceny)

Sobota 28.10

• 09:00 – Park Kościuszki, Katowice – Parkrun: cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu (bezpłatne)
• 09:00 – Park Północny, Tychy – Parkrun: cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu (bezpłatne)
• 09:00 - Kompleks Sportowy "hajduki", Chorzów, Graniczna 92 - VII Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym
• 09:00 - Hala Sportowa MOSiR, Mikołów - Międzynarodowy Otwarty Puchar Kong Sao 2017
• 09:14 – przystanek autobusowy Katowice Mickiewicza - 114. wyprawa z Pawłem Grają: W wilcze gardło (bezpłatne)
• 10:00 - Pracownia SMAKU Jolanta Kleser, Kościuszki 12, Katowice - Słodkie Wegańskie Szaleństwo z WeganNerd (190 zł)
• 10:00 - las komunalny za stadionem GKS Piast, Gliwice, ul. Leśna - Gliwicka Prowokacja Biegowa - bieg 10
• 11:00 – Filharmonia Śląska, Sokolska 2, Katowice – Gra miejska: Gdzie jest Maestro? (5 zł, 10 zł)
• 11:00 - Gryfne Granie, ul. Korfantego 8, Katowice - Warsztaty Halloween dla dzieci (65 zł, 90 zł, Zapisy pod nr tel. 798807601)
• 11:00 - Tychy Mediateka, Al.Piłsudskiego 20 - Aukso4Kids / Altówka (20 zł)
• 11:30 – Galeria Ateneum, 3 Maja 25, Katowice – „Animacje” (11 zł – 22 zł)
• 12:00 – Teatr Żelazny, Armii Krajowej 40, Katowice - Złota Rybka - spektakl dla dzieci (20 zł)
• 12:00 – Biała Małpa, 3 maja 38, Katowice – Winyl za zeta
• 12:00 – DeKato, Warszawska 28, Katowice - Warsztaty renowacyjno-stolarskie, wyplatanie krzeseł! (170 zł)
• 12:00 - Pracownia dsceramika & sklep z rękodziełem, Gliwice, Jana Pawła II 14D /II - Rodzinne lepienie – zapisy (45 zł)
• 12:30 - Muzeum Górnośląskie, Bytom, Pl. Jana III Sobieskiego 2 – „Jak stać się artystą?” – warsztaty dla dzieci (10 zł, zapisy)
• 13:30 – Bytomskie Centrum Kultury, plac Karin Stanek 1, Bytom - Becekowy Pokój Gier (5 zł)
• 16:00 – Filharmonia Śląska, Sokolska 2, Katowice - Filharmonia Konesera & London Panufnik Trio (21 zł, 30 zł)
• 16:00 – Teatr Ateneum, Św. Jana 10, Katowice – „Kukuryku na patyku, czyli o dwóch takich” (11 zł – 22 zł)
• 16:00 - Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza, pl. Wolności 1 - XV Dąbrowska Ściema Kabaretowa DeBeŚciak (36 zł – 50 zł)
• 16:00 – Muzeum w Gliwicach, Willa Caro, Dolnych Wałów 8a – „ArteFakty”: „Wielka historia małej dzielnicy. Łabędy oczami „Kroniki Grundela” (wstęp wolny)
• 16:00 – Teatr Miejski Gliwice, Nowy Świat 55/57 – „Niezwykły lot pilota Prixa” (24 zł, 19 zł)
• 16:00 - UFFO - Pracownia rysunku, grafiki i malarstwa, Gliwice, Białej Bramy 10 - Zwycięstwa 36 - Pokaz i warsztaty graficzne Pracowni Technik Graficznych (wstęp wolny)
• 16:00 – Kościół Św. Macieja Apostoła, Zabrze, Kondratowicza 15 – Uwielbienie Maryi – koncert muzyki sakralnej (wstęp wolny)
• 17:00 – Muzeum Historii Katowic, Rymarska 4 – „Chińskie hafty. Rzemiosło artystyczne i sztuka zdobienia” – wykład kuratora Hanryka Brandysa (wstęp wolny)
• 17:00 – Teatr Korez, plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice – „Cholonek” (50 zł 40 zł)
• 17:00 - Miejski Dom Kultury "Koszutka" filia "Dąb", Krzyżowa 1, Katowice - „Na jesienną nutę” – Koncert Tercetu Pasjonata (wstęp wolny)
• 17:00 - Miejski Dom Kultury Koszutka, Grażyńskiego 47, Katowice - Kabaret Ponurego Żartu / Kulturalna Koszutka (wstęp wolny)
• 17:00 - Miejskim Domu Kultury filia 2 "Szopienice-Giszowiec", Plac Pod Lipami 1 - Spotkanie Giszowioków 2017 (70 zł)
• 17:00 - Kompleks Zamkowy, Tarnowskie Góry, ul. Pyskowicka 39 - Nocne Zwiedzanie Zamku z Duchami (16 zł)
• 18:00 - Pole do popisu, Batorego 3a, Katowice - Warsztaty Wanke Cook’ink: Korea (150 zł)
• 18:00 – Kino Znicz, Mysłowice, Laryska 5 - Wieczory Filmowe: Paul Auster / Wayne Wang (wstęp wolny)
• 18:00 – Pasaż Kultury Andromeda, Tychy, Baczyńskiego 2 – Tryptyk/ Spotkania wizji i plastyki: warsztaty dla seniorów (wstęp wolny)
• 18:00 – Muzeum w Gliwicach, Willa Caro, Dolnych Wałów 8a – Wernisaż wystawy: „August Sander. Portrety 1910 – 1954” (wstęp wolny)
• 18:00 – MUZA, Sosnowiec, ul. Warszawska 2 - Bal Spectacle De Paris (60 zł – 80 zł)
• 18:00 - Kopalnia Kultury, Czeladź, Stanisława Trznadla 1 - Bartas Szymoniak / beatrock / Kopalnia Kultury - Czeladź /
• 18:00 – Teatr Zagłębia, Sosnowiec, Teatralna 4 – „Prywatna klinika” (30 zł – 45 zł)
• 18:00 - Dom Kultury Bielszowice, Ruda Śląska, Edmunda Kokota - Koncert Pectus – akustycznie (80 zł, 99 zł)
• 18:00 – Wolne Tory TSA, Bytom, Kolejowa – Urodziny Wolnych Torów: Janusz Reichel, Bunkier, SKTC, Floral Gang, Tekno Wyjebka
• 18:00 - Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe, Chorzów, al. Muzyków 1, WPKiW - SABAT W LESIE (25 zł)
• 18:30 - Centrum Sztuki Filmowej / Kino Kosmos, Sokolska 66 - Janusz Zaorski w Kosmosie + premiera filmu Pokolenia (17 zł, 14 zł, 12 zł)
• 19:00 - Kinoteatr Rialto, Katowice, ul. Św. Jana 24 - Terry Bozzio - koncert w ramach 26. Festiwalu Drum Fest (50 zł, 60 zł)
• 19:00 Teatr Śląski – „Śmieszny staruszek” (30 zł, 20 zł)
• 19:00 - Teatr ROZBARK, Bytom, Wojciecha Kilara 29 – Spektakl: Archipelag - Teatr Tańca Caro (30 zł, 20 zł)
• 19:00 – Teatr Miejski, Gliwice, Nowy Świat 55/57 – „O Józku, który grał big-beat” (34 zł, 29 zł)
• 19:00 - Chorzowskie Centrum Kultury, ul. Sienkiewicza 3 - Drum Fest: The Klenczon Experience: Chorzów (20 zł, 30 zł)
• 19:00 - Underground 2, Sosnowiec, Warszawska 1 – Koncert: Orchidea (cz) + Warhlack (wstęp wolny)
• 19:00 - Gospoda u Wrochema, Tarnowskie Góry, ul. Pyskowicka 39 - Baciary // 28.10 // 5 godzin zabawy // Tarnowskie Góry (55 zł)
• 20:00 - Teatr Korez, plac Sejmu Śląskiego 2 – „Cholonek” (50 zł 40 zł)
• 20:00 - CK Wiatrak, Zabrze, ul. Wolności 395 - Zaduszki Rockowe - Rebelianci & CREE (49 zł, 59 zł)
• 20:00 - Club 80 Only Greatest Hits, Siemianowice Śląskie, Olimpijska 15 - Halloween Party - impreza specjalna (10 zl, 20 zł)
• 20:00 – Kopalnia Guido, Zabrze, 3 Maja 93 - NeuOberschlesien premierowo w Kopalni Guido! (70 zł)
• 20:00 - Latawiec - klub muzyczny/restauracja, Będzin, ul. Zwycięstwa 36 - Żywiołak w Latawcu (20 zł, 25 zł, 35 zł)
• 21:00 – NOSPR - SCENA REGIONALNA WOMEX / OSAMA ABDULRASOL QUINTET / HAZ'ART TRIO! / WOZNIAK/WACHOWIAK/KINASZEWSKA
• 21:00 – Spodek – Womex – Twin Stage: Hot 8 Brass Band + MAZ + Ifriqiyya Electrique + Pixvae + Betsayda Machado + Parranda El Clavo + Orlando Julius & The Afro Soundz (80 zł karnety/ 2 dni/ 3 sceny)
• 21:00 – Mega Club, Żelazna 15 - Koncert Organek – Katowice (50 zł, 55 zł, 60 zł)
• 21:00 - Magazyn - Bar Lounge Mariacka, Mariacka 18 - NGHT WVTH x Magazyn (wstęp wolny)
• 21:00 - Underground Pub, Tychy, pl. Korfantego 1 - Apteka w Underground Pub (25 zł, 35 zł)
• 21:00 - Klub Studencki Spirala, Gliwice, Pszczyńska 85 - Elektrolinia // Sincz, Addy-Z, Dziq \\ Spirala (10 zł)
• 21:00 - PINK Bowling & Club Ruda Śląska, 1 Maja 310 - Halloween Monsters & Scary Tuesday! (wstęp wolny)
• 21:30 – NOSPR - OFICJALNA SELEKCJA WOMEX / VALENTIN CLASTRIER,STEVEN KAMPERMAN / VICTORIA HANNA / NIGHT (80 zł, 90 zł, 100 zł)
• 21:45 – Międzynarodowe Centrum Kongresowe – Womex – Off Womex Stage: Txarango + Juan Mari Beltran + La Banda Morisca (80 zł karnet/ 2 dni/ 3 sceny)
• 22:00 – Centrum, Jagiellońska 17a – Save The Rave – DJe: Zett, Ferall, James Row, Hellboy, RDK, Insomnia (15 zł)
• 22:00 - Endorfina Club, Jana III Sobieskiego 11 - The Addams Family f.Giorgo Sainz / Michał Lazar / Lagocky / Chil (10 zł, 20 zł)
• 01:00 – Królestwo, Rondo im. Gen. J. Ziętka 1 – Womex – DJs Venue: Barda, Cero39, The Busy Twist (80 zł karnet/ 2 dni/ 3 sceny)

Niedziela 29.10

• 09:00 – Paprocany, Tychy, Parkowa 17 - Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy
• 10:00 - Park gminny Gródek, Jaworzno - Gródek Trail – bieg crossowy
• 10:30 - moodro bistro & cafe, Dobrowolskiego 1 - Warsztaty Herbaciane dla dzieci (30 zł)
• 11:00 – NOSPR - CEREMONIA ZAMKNIĘCIA WOMEX
• 11:00 – Fabryka Porcelany, Porcelanowa 23 - Silesia Wedding Day 4 - targi ślubne w Fabryce Porcelany (5 zł/os)
• 12:00 – Teatr Żealzny, Armii Krajowej 40 – „Złota rybka” (20 zł)
• 13:00 – Park Tysiąclecia, Sosnowiec, Krzysztofa K. Baczyńskiego - Półmaraton Jesienny
• 16:00 – Pałac Młodzieży, Mikołowska 26 – Spektakl: „Klimakterium i już” (85 zł)
• 16:00 – Teatr Gry i Ludzie, Al. Niepodległości 2 – „Ani me, ani be. Historia profesora, który przypadkowo zamienia na świecie wszystkie dźwięki” (18 zł, 54 zł)
• 16:00 – Teatr Ateneum, Św. Jana 10 – „Krawiec Niteczka” (11 zł – 22 zł)
• 16:00 - Teatr Czarnego Tła, Chorzów, Poniatowskiego 6 – Spektakl: "Królowa - rock bajka" (12 zł, 15 zł)
• 16:00 – Chorzowskie Centrum Kultury, Sienkiewicza 3 – „Kopciuszek – zamienił się sen w rzeczywistość” (5 zł- 15 zł)
• 16:00 - Teatr Miejski, Gliwice, Nowy Świat 55/57 – „Niezwykły lot pilota Pirxa” (24 zł, 19 zł)
• 16:00 – Teatr Nowy, Zabrze, Pl. Teatralny 1 – „Bajkowa Niedziela” – spotkanie dzieci z aktorem (15 zł, wstęp wolny)
• 16:00 – Teatr Nowy, Zabrze, Pl. Teatralny 1 – „Wszystko o kobietach, wszystko o mężczyznach” (40 zł, 30 zł)
• 16:00 - Bytomskie Centrum Kultury, Bytom, Plac Karin Stanek 1 – Spektakl: „Kłamstwo” (85 zł)
• 17:00 - The Spencer Pub, Wojewódzka 21 - Speed Dating w Katowicach (30-40 lat) (30 zł)
• 17:00 - Dom Muzyki i Tańca, Zabrze, ul. Gen. de Gaulle'a 17 - Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu
• 17:00 - Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza, pl. Wolności 1 - XV Dąbrowska Ściema Kabaretowa DeBeŚciak (36 zł – 50 zł)
• 18:00 – Mega Club, Żelazna 15 - Chór Czarownic w Katowicach (40 zł)
• 18:00 – Old Timers Garage, Gen. Jankego 132 – Koncert flamenco (50 zł)
• 18:00 – Club Garage, Dąbrówki 10 - Katowice! Jesienne Szybkie Randki w Katowicach! (29 zł)
• 18:00 – Teatr Mały, Tychy, Kard. Hlonda 1 – „Lustro” (20 zł)
• 18:00 – Teatr Zagłębia, Sosnowiec, Teatralna 4 – „Prywatna Klinika” (30 zł – 45 zł)
• 18:00 – Teatr Miejski, Gliwice, Nowy Świat 55/57 – „O Józku, który grał big-beat” (34 zł, 29 zł)
• 19:00 - Kinoteatr Rialto, Katowice, ul. Św. Jana 24 - Pieśni Bułata Okudżawy- Co było, nie wróci- A.Korycki D.Żukowska (35 zł, 30 zł)
• 19:00 – Centrum, Jagiellońska 17a – Centrala dźwięku #4 DJ set(5 zł)
• 19:00 – Teatr Śląski – „Śmieszny staruszek” (30 zł, 20 zł)
• 19:00 – Teatr Korez, plac Sejmu Śląskiego 2 – „Mianujom mie Hanka” (45 zł, 35 zł)
• 19:00 – Teatr Żelazny, Armii Krajowej 40 – Spektakl: „Jabłko” (wyprzedane)
• 20:00 – NOSPR - REQUIEM LUDOWE / ADAM STRUG / KWADROFONIK (30 zł, 40 zł)
• 20:15 - Hala Sportowa Centrum, Dąbrowa Górnicza, Aleja Róż 3 - Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu (70 zł – 100 zł)

 


Data
23.10.2017
- 29.10.2017
Położenie
w mieście
Rodzaj wydarzenia
Kulturalne / Sportowe / Turystyczne / Plenerowe / Inne / Warsztaty / Śląskie Smaki / Kulinarne / Wykłady i prelekcje
Region turystyczny
Śląsk
Adres

Katowice
Kontakt
Znajdź wydarzenie
Kalendarium wydarzeń