Opis wydarzenia
Data wydarzenia: 31 października 2016 - 6 listopada 2016
RCIT Katowice

CO, GDZIE, KIEDY W KATOWICACH 31.10 - 06.11


Imprezy 31.10 – 06.11

Poniedziałek 31.10

• 11.00 – Filharmonia Śląska, Sokolska 2 - Dźwiękowy domek malucha (KARNET NA 3 ZAJĘCIA: 60 zł + 20 zł zeszyt ćwiczeń Dźwiękowy domek malucha)
• 11.00 - Gabinet Kreacja Chopina 8 - Konsultacje indywidualne Spirali Świadomości (150 zł)
• 12.00 - Zdrowa Krowa Jankego Jankego 51 - Burger albo psikus! | strasznie straszne halloween
• 18.00 - Ewangelicki Kościół Zbawiciela Gliwice, Jagiellońska 19 - Kontrabarokowo: Kwartet smyczkowy ALTRA VOLTA (wstęp wolny)
• 18.00 - sala 440 biurowca przy Placu Grunwaldzkim 8/10 w Katowicach - Działaj RAZEM z nami - Spotkanie otwarte Razem (wstęp wolny)
• 18.30 - Parafia św. Piotra i Pawła Katowice Mikołowska 32 - Noc Świętych 5 (wstęp wolny)
• 19.00 - Pub Korba ul. Złota 1 - Halloween: Night of Terror 30/1 Dira Mortis, Brudny Skurwiel (15 zł)
• 19.30 – Katowice Miasto Ogrodów, plac Sejmu Śląskiego 2 - Krótki Przegląd Filmów Krótkometrażowych #13: Halloween Evening (wstęp wolny)
• 20.00 – Teoria, Dworcowa 13 - Noc złych snów - Halloween w Teorii
• 20.00 - JUMPCITY - Park Trampolin ul. Kościuszki 227 - JUMPCITY by Night - Katowice vol. 2 (30 zł/2 h)
• 20.30 - Chorzów Batory Dworzec - 3 - Chorzowski Rajd Nocny Halloween (wstęp wolny)
• 21.00 - Magazyn - Bar Lounge Mariacka Katowice, Mariacka 18 - Fair Weather Friends DJ Set x SZOK (10 zł)
• 21.00 - Klub CK Wiatrak Zabrze, Wolności 395 – koncert zespołu Kabanos (30-40 zł)
• 21.00 – Fraktal, Mikołów, Karola Miarki 15 - Halloween- DJ Zorka - Klub Fraktal (wstęp wolny)
• 21.00 - Celtic Pub Rybnik, Rynek 8 - Halloween - Kajetan Drozd Band (wstęp wolny)
• 21.00 - KLUB Muzyczny Komitywa PUB Dąbrowa Górnicza, 3 MAJA 15 - Pieniądze /jubileusz (10-15 zł)
• 22.00 - Klub Prime Katowice, Mielęckiego 10 - Monday of Blood (wstęp wolny)
• 22.00 - Mardi Gras Gliwice, Studzienna 8 - Halloween w Mardi Gras / Dj Daso (wstęp wolny, 10-20 zł)

Wtorek 01.11

• 19.00 - cmentarz przy ul. Francuskiej w Katowicach - Wieczorne zwiedzanie cmentarzy (wstęp wolny)
• 20.00 - Klub Prepar Katowice, Mariacka 31 - "Ludzkie Pasje" / Koncert Adele (wstęp wolny)

Środa 02.11

• 17.00 - Pracownia SMAKU Jolanta Kleser Kościuszki 12 -Warsztat kulinarny - Jolanta Kleser - Aromatyczne Indie (150 zł)
• 17.30 - Restauracja "Pod Browarem" ks. bpa Bednorza 2a-6 - Katowice 2050. Debata o czystym powietrzu (wstęp wolny)
• 18.00 – Muzeum Śląskie, T. Dobrowolskiego 1 – „Jak Pan Bóg pozwoli zmartwychwstać” - premiera filmu (wstęp wolny)
• 18.00 – Akademia Muzyczna, Zacisze 3 - Recital wokalno-organowy: Hana Medkova – sopran, Vaclav Uhliř - organy
• 19.00 – Akademia Muzyczna, Zacisze 3 - IV Międzynarodowy Festiwal Skrzypcowy "Zwycięzcy Konkursu Wieniawskiego" RECITAL I: Vadim BRODSKI – skrzypce, Bartłomiej Wezner - fortepian (Bezpłatne wejściówki)
• 19.00 - Centrum Kultury JAZOVIA Gliwice, Rynek 10 - Chanda Rule - Paul Zauner (zaproszenia)
• 19.00 - Filharmonia Zabrzańska Zabrze, Park Hutniczy 7 - Zaduszki Jazzowe (35 zł)
• 19.30 - Upojeni
• Św. Jana 10 (w bramie) – Rozmówki po włosku/Serate italiane a Katowice / Italian-speaking meetings (wstęp wolny)
• 20.00 – NOSPR - ZADUSZKI JAZZOWE W NOSPR / JOEY DEFRANCESCO TRIO (80 zł)

Czwartek 03.11

• 7.45 - Restauracja Pod Drewnianym Bocianem Katowice ul. Gliwicka 49 - VII Śniadanie Młodych Przedsiębiorców (20 zł)
• 15.00 - Ludiversum - planszówkowa kawiarnia ul. Kamienna 7/1 - Uroczyste otwarcie Ludiversum (wstęp wolny)
• 17.00 - Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice, Plac Wojciecha Kilara 1 - Wejdź w rolę: Gruba Ryba Vol. 3 (wstęp wolny/zapisy)
• 17.00 - MUZA ul. Warszawska 2 - MUZA Dzieciom - Bajka Ernest & Celestyna (8-10 zł)
• 18.00 - Muzeum Śląskie ul. T. Dobrowolskiego 1 - Wykład Rainer Mahlamäki z cyklu Mistrzowie Architektury (zapisy, wstęp wolny)
• 18.00 – Muzeum Górnośląskie gmach przy ul. W. Korfantego 34 Bytom - Wernisaż wystawy „Wszystko jest liczbą” (wstęp wolny)
• 18.15 - Centrum Sztuki Filmowej Katowice, Sokolska 66 - „Triumf Woli” L. Riefenstahl (1934) (10 zł)
• 19.00 - Hala Sportowa AWF Katowice - Uroczysta Ceremonia Otwarcia: VIII Ogólnopolski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych oraz V Ogólnopolski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych
• 19.00 – Akademia Muzyczna, Zacisze 3 - IV Międzynarodowy Festiwal Skrzypcowy "Zwycięzcy Konkursu Wieniawskiego" RECITAL II: Alena BAEVA – skrzypce, Marcin Sikorski – fortepian (Bezpłatne wejściówki)
• 19.00 - Druid Pub Ruda Śląska, ul. Niedurnego 69 - Jam Session w Druidzie: BLUES & ROCK (wstęp wolny)
• 19.00 - Teatr Mały, Tychy, ul. ks. kard. Hlonda 1 – „Przepraszam, co Pan tu robi?” (80 zł)
• 20.00 – NOSPR - ZADUSZKI JAZZOWE W NOSPR / CANDY DULFER SHOW (50 zł, 90 zł, 120 zł, 150 zł)
• 21.00 - Klub Pomarańcza Katowice, Jana Matejki 3 - Darmowy Open Bar Dla Pań
• 21.30 - CK Jazovia Gliwice, Rynek 10 - MIKA URBANIAK DUO (zaproszenia)

Piątek 04.11

• 9.00 - Uniwersytet SWPS Katowice, Techników 9 – „Zbudować przymierze… Relacja terapeutyczna w pracy z rodzinami i parami” – konferencja (wstęp wolny, zapisy)
• 10.00 – 17.00 – MCK Katowice - I Śląskie Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA (5 zł- 15 zł)
• 10.00 – 13.00 – Akademia Muzyczna, Zacisze 3 - WARSZTATY SKRZYPCOWE z Bartłomiejem Niziołem
• 13.30 – MBP Filia nr 16 Katowice, Wajdy 21 - DKK - A. Frączek "Po co komu mamut."(wstęp wolny)
• 14.00 – 17.00 - Akademia Muzyczna, Zacisze 3 - WARSZTATY SKRZYPCOWE z Bartłomiejem Niziołem
• 16.30 – Muzeum Górnośląskie gmach przy pl. Jana III Sobieskiego 2, Centrum Edukacji - Spotkanie ornitologów (wstęp wolny)
• 17.00 - Rondo Sztuki Katowice, Rondo im. Jerzego Ziętka 1 – wernisaż EKSPLOZJA LITERY (ikonografia tekstualności jako źródło cierpień) (wstęp wolny)
• 17.00 – MDK Szopienice-Giszowiec ul. Obrońców Westerplatte 10 - Warsztaty animacji poklatkowej (zapisy, wstęp wolny)
• 17.00 - Pub Korba, Złota 1 - V Śląski Paganfest "Politeizm - dawniej i dziś" (15 zł)
• 17.00 - Siemianowickie Centrum Kultury Zameczek, Oświęcimska 1 - III Michałkowickie Bluesowanie im. Jana "Kyksa" Skrzeka: Otwarcie ekspozycji poświęconej Janowi "Kyksowi" Skrzekowi (wstęp wolny)
• 17.30 - Bytomskie Centrum Kultury, Plac Karin Stanek 1 - BCKino – „Za niebieskimi drzwiami” (premiera) (11 zł)
• 18.00 - Muzeum Śląskie, T. Dobrowolskiego 1 - Żywy album przyrody - wernisaż wystawy fotografii (wstęp wolny)
• 18.00 - Galeria Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach, al. W. Korfantego 6 - Festiwal Ars Cameralis 2016: “Rysa na powiece” – wernisaż (wstęp wolny)
• 18.00 – MegaClub Katowice, Żelazna 15 - Decapitated / 20-lecie (35-45 zł)
• 18.00 - SILESIA CITY CENTER, Katowice, ul. Chorzowska 107 - Patryk Kumór w katowickim Empiku (wstęp wolny)
• 18.00 – DeKato, Warszawska 28 - Kluby Rozwoju My KobieTy -Wieczór Twórczej Ekspresji (20 zł)
• 18.00 – NOSPR parking - Listopadowa Masa Krytyczna - Cykliczny przejazd rowerowy ulicami miasta (udział bezpłatny)
• 18.00 - Instytut Fizyki - Uniwersytet Śląski Instytut Fizyki ul. Uniwersytecka 4 - Jesienne spotkania z astronomią: Ilona Bednarek, “Oblicza gwiazd cz.1” (wstęp wolny)
• 18.00 - Strefa Centralna Plac Sejmu Sląskiego 2 - WiT Katowice: Inauguracja sezonu (wstęp wolny)
• 18.00 - Appassionata Anieli Krzywoń 1 - Kolacja w ciemności (rezerwacja)
• 18.00 - Centrum Kultury Studenckiej "Mrowisko" Gliwice, Pszczyńska 85 - Kabaret Nowaki W Programie: "Moda Na Nowaki"
• 18.00 - Miejskie Centrum Kultury w Tychach, Bohaterów Warszawy 26 - Wernisaż wystawy malarstwa: „Kwiaty Polskie”- Agnieszka Łapka (wstęp wolny)
• 18.00 - Miejski Dom Kultury w Mikołowie, Mikołów, Rynek 19 - Przeżyjmy to jeszcze raz - PRL na wesoło (20 zł, 15 zł)
• 18.00 - Dom Kultury w Rudzie Śląskiej, Kokota 170 – „Ojca Leona różowe okulary" Spotkanie z Ojcem Leonem Knabitem (wstęp wolny)
• 18.00 - Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza, pl. Wolności 1 - Kawa z Gwiazdą - Magdaleną Zawadzką (10 zł)
• 18.30 - Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 17 Sosnowiec, Będzińska 22 - "Śladami Kopalń Zagłębia Dąbrowskiego" – Wernisaż (wstęp wolny)
• 19.00 - Galeria Engram, Katowice Miasto Ogrodów (pl. Sejmu Śląskiego 2) – wernisaż BŁĄD W GRAFICE (wstęp wolny)
• 19.00 – Filharmonia Śląska, Sokolska 2 - Pamięci Bernarda Poloka (28 zł – 50 zł)
• 19.00 - Pół Żartem, Pół Serio Sikorskiego 42 - JAZZ i TORT Koncert Braci Chojnackich (wstęp wolny)
• 19.00 - Teatr Miejski w Gliwicach, ul. Nowy Świat 55/57 - ANNA MARIA JOPEK Z ZESPOŁEM (60, 90 zł)
• 19.00 - Miejskie Centrum Kultury w Tychach, Bohaterów Warszawy 26 - Koncert Krzysztof Głuch Oscillate w ramach cyklu Blues Dobry Tychy (10zł/15zł)
• 19.00 - Mega Club, Żelazna 15 – Koncert: Decapitated, Aborted, Fleshgod Apocalypse, Cyanide Serenity, Archspire (35 zł)
• 19.00 - Chorzowskie Centrum Kultury, Sienkiewicza 3 - Marcelina - koncert z cyklu "+21" (40 zł)
• 19.00 - Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA ul. Warszawska 2, Sosnowiec - Jubileuszowy Koncert Olgi Bończyk (25-35 zł)
• 19.00 - Siemianowickie Centrum Kultury Park Tradycji, Elizy Orzeszkowej 12 - III Michałkowickie Bluesowanie im. Jana "Kyksa" Skrzeka: Wieczór wspomnień Jana "Kyksa" Skrzeka: koncert ŚLĄSKIEJ GRUPY BLUESOWEJ (10 zł) po koncercie jam session (wstęp wolny)
• 19.15 - Kościół Franciszkanów pw. św. Józefa Robotnika; Rybnik ul. Hallera 19 - Inauguracja Międzynawowego Festiwalu Rybnickiej Jesieni Chóralnej im. H.M. Góreckiego „Pieśń Ziemi Korony Czeskiej“: Vysokoškolský umělecký soubor z Pardubic (Czechy) pod dyrekcją Tomáša Židka oraz Chór Medici Cantantes Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu pod dyrekcją Magdaleny Lipskiej (wstęp wolny)
• 19.30 - Pub Korba, Złota 1 - Katowice koncert DYABEU + The Tree (5 zł)
• 20.00 – Spodek – Koncert: KULT (60 zł)
• 20.00 - Dom Muzyki i Tańca Zabrze, Gen. Charlesa De Gaulle'a 17 - DAWID PODSIADŁO Andante Cantabile Tour (79-129 zł)
• 20.00 – NOSPR - ZADUSZKI JAZZOWE W NOSPR / NDR BIGBAND / NOSPR / ADAM BAŁDYCH (35 zł, 60 zł, 90 zł, 120 zł)
• 20.00 - Chorzowskie Centrum Kultury Chorzów, Henryka Sienkiewicza 3 – koncert Marcelina (40 zł)
• 20.00 - Jazz Club Hipnoza, pl. Sejmu Śląskiego 2 - Ars Cameralis: Richmond Fontaine (20 zł, 25 zł)
• 20.00 - Okonomiyaki YO Francuska 1A, wejście od ul. Starowiejskiej - Japońskie ballady w YO! (wstęp wolny, zapisy)
• 20.00 - Klubokawiarnia Księgarnia Sosnowiec, Małachowskiego S. 22 - ARRM / X-NAVI:ET
• 20.00 – Remedium, Sosnowiec, Sucha 7c - Koncert TABU (20 zł, 30 zł)
• 20.00 - Komitywa PUB, Dąbrowa Górnicza, ul. 3 Maja 15 - Koncert Junior Stress & Sun el Band (25 zł)
• 20.00 - Teatr Mały w Tychach, Kard. Hlonda 1 - Formacja Chatelet i Kabaret Nowaki (50 zł)
• 21.00 - Magazyn - Bar Lounge Mariacka Katowice, Mariacka 18 - Undrgrnd HH x DJ Falcon1 (JWP, WWA) (5-10 zł)
• 22.00 - INQbator Klub, Dworcowa 2 - UBF Pres. True Story Of Housemusique - DrGroove & Addy Z B-Day! (5 zł)
• 22.00 – Prepar, Mariacka 31 - Killekill Label Night // Alienata // DJ Flush // Feelaz // (10 zł, 15 zł, 20 zł)

Sobota 05.11

• 9.00 - Szkoła Aktorska Teatru Śląskiego Rynek 10 - Warsztaty lektorskie (450 zł)
• 9.00 - BioBazar Huta Baildon Huta Baildon, ul. Bracka 20, wjazd od Brackiej lub Chorzowskiej - Zrób sobie krem - Naturalnie! (70 zł)
• 9.00 - Katowice Rynek - Marsz Miliona Masek (wstęp wolny)
• 9.00 – MBP Filia nr 14 Katowice, Piastów 20 - Kiermasz książki (wstęp wolny)
• 10.00 – 17.00 – MCK Katowice - I Śląskie Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA (5 zł- 15 zł)
• 10.00 – DeKato ulica Warszawska 28 - Kawa z foamiranem #4 - (25 zł)
• 10.00 - KarmaJoga ul. św. Jacka 1 - Pozycje Stojące. Warsztat z Bartkiem Miklasem (150 zł)
• 10.00 – MDK Szopienice-Giszowiec ul. Obrońców Westerplatte 10 - Warsztaty animacji poklatkowej (zapisy, wstęp wolny)
• 10.00 - Pracownia SMAKU Jolanta Kleser, Kościuszki 12 - Warsztat kulinarny - Medytujemy - Lunche z różnych stron globu (205 zł)
• 10.00 - Kryta Pływalnia Aqua Plant, Mikołów, Konstytucji 3 Maja 22 - X Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu „Family Cup" 2016 (9 zł, 5 zł)
• 11.00 - Mysłowicki Ośrodek Kultury, Grunwaldzka 7 - XXII Ogólnopolskie Spotkanie Miłośników Gry na Harmonijce Ustnej (zgłoszenia)
• 12.00 - Trzy Stawy - Trening Quidditcha Black Diamond Silesia Miners (wstęp wolny)
• 12.00 - W SKALE Bunkier - ścianka wspinaczkowa, Ruda Śląska, ul.Obrońców Westerplatte 11e - Otwarcie Silesia Bouldering Cup 2016/17 (20 zł)
• 12.30 – Muzeum Górnośląskie gmach przy pl. Jana III Sobieskiego 2, Centrum Edukacji - Rodzic i ja: Czarno na białym. Linoryt (10 zł/zapisy)
• 13.00 - Willa Lignoza, ul. Poniatowskiego 31 - Festiwal Ogrodów - Willa Lignoza(zwiedzanie) (zapisy, wstęp wolny)
• 14.00 - Pracownia SMAKU Jolanta Kleser, Kościuszki 12 - Warsztat kulinarny - Medytujemy - Dieta osuszająca (205 zł)
• 14.00 - Gym&Fitness Maximus Bukowa 9 - Maraton Rowerowy - Gym&Fitness Maximus (35-40 zł)
• 14.00 - Dom parafialny przy kościele p.w. św. Marii Magdaleny w Tychach, ul. Damrota 64 - Tomasz Adamski w tyskiej Marii Magdalenie (wstęp wolny)
• 15.00 - Pub Korba, Złota 1 - V Śląski Paganfest "Politeizm - dawniej i dziś"
• 16.00 - Stara Fabryka Drutu Gliwice, Dubois S. 22 - Bovska, Oscar's House (20-25 zł)
• 16.30 – Teatr Śląski Rynek 10 Katowice – GOŚCINNIE: CYKL INTERPRETACJE: Biała siła, czarna pamięć (40-50 zł)
• 17.00 - Teatr Żelazny Katowice, Adama Asnyka 2 - Diwa / Herbuś / Bogdańska (35-50 zł)
• 18.00 – Galeria Szara, Misjonarzy Oblatów 4 - HAWAIKUM. SNY, KTÓRE POWSTAŁY W GŁOWACH NIEPOZORNYCH LUDZI – wernisaż wystawy fotografii (wstęp wolny)
• 18.00 - Nie zastawiać Krzywa 8 Chorzów - Ruszamy z Hukiem! - słuchowisko performatywne (wstęp wolny)
• 18.00 - Siemianowickie Centrum Kultury, Niepodległości 45 - III Michałkowickie Bluesowanie im. Jana "Kyksa" Skrzeka: MACIEJ LIPINA Z ZESPOŁEM - utwory ze spektaklu teatralnego "SKAZANY NA BLUESA" (35 zł)
• 18.00 - Pole do popisu Batorego 3a - Warsztaty: Czas na Bao (150 zł)
• 19.00 – Teatr A Part Barlickiego 15, Katowice - III Metavera Art Festival: WIĘZY - Przedstawienie Teatru A Part (25 zł)
• 19.00 – MDK Szopienice gen. Józefa Hallera 28, Katowice - DYSKOTEKA DOROSŁEGO CZŁOWIEKA CZYLI IMPREZA DLA MŁODZIEŻY PO 40-TCE (37 zł (w cenie poczęstunek))
• 19.00 – Filharmonia Śląska, Sokolska 2 - Koncert w ramach 10. Festiwalu Muzyki Improwizowanej jaZZ i okolice (30 zł)
• 19.00 – Akademia Muzyczna, Zacisze 3 - IV Międzynarodowy Festiwal Skrzypcowy "Zwycięzcy Konkursu Wieniawskiego" RECITAL III: Bartłomiej NIZIOŁ – skrzypce, Łukasz Kuropaczewski – gitara (bezpłatne wejściówki)
• 19.00 - Galeria Szyb Wilson, Oswobodzenia 1 – „Leni Riefenstahl. Epizody niepamięci” (80 zł, 50 zł)
• 19.00 - Pub Korba ul. Złota 1 - Halloween: Night of Terror 30/2: Bloodthirst,Moloch Letalis,Raging Death (15 zł)
• 19.00 - Teatr Old Timers Garage, Gen. Jankego 132 - Spektakl "Halo, Penis?" (40 zł)
• 19.00 – Sztygarka Chorzów, Ks. Skargi P. 34 a/d - Festiwal Gitary Elektrycznej - Dzień 4 (wstęp wolny)
• 19.30 – NOSPR - CAMERATA SILESIA / IVAN MONIGHETTI / DNI SOFII GUBAJDULINY (15 zł)
• 20.00 - Fabryka Porcelany Katowice, Porcelanowa 23 - Taco Hemingway - Koncert wyprzedany (od 35 zł)
• 20.00 - Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu, Gen. Charlesa De Gaulle'a 17 - Tańce I Pieśni Narodów Świata (60 zł)
• 20.00- Pan Wiking Cafee Rynek 4 Mysłowice - Mysłowickie Debiuty | Włodzimierz w Pan Wiking Caffe
• 20.00 – Mediateka Tychy, Al. Marszałka Piłsudskiego 16 - Aukso Plays Bester (20 zł)
• 20.00 – MegaClub, Żelazna 15 - One Night in Katowice: Zlot Fanów Depeche Mode (20 zł)
• 22.00 – Prepar, Mariacka 31 - BTS 30 Female Edition: Olivia (Radar/ Chrono Bross)
• 22.30 - Fabryka Porcelany, Porcelanowa 23 - Flirtini i Przyjaciele: VNM DJ Set x ŁOWCY (10 zł, 20 zł)

Niedziela 06.11

• 10.00 – 17.00 – MCK Katowice - I Śląskie Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA (5 zł- 15 zł)
• 10.00 – MDK Szopienice-Giszowiec ul. Obrońców Westerplatte 10 - Warsztaty animacji poklatkowej (zapisy, wstęp wolny)
• 10.00 – Filharmonia Śląska, Sokolska 2 - Filharmonia Malucha. Koncert Jesienny
• 12.00 - Filharmonia Śląska, Sokolska 2 - Filharmonia Malucha. Koncert Jesienny
• 12.00 – NOSPR - NOSPR / 120. ROCZNICA URODZIN BOLESŁAWA SZABELSKIEGO (10 zł, 15 zł, 20 zł, 30 zł)
• 13.00 - Klub Podróżników – Namaste, Jana III Sobieskiego 27 - Namaste ART - warsztaty rękodzielnicze (40 zł)
• 16.00 - Teatr Czarnego Tła, Chorzów, Poniatowskiego 6 - Teatr Czarnego Tła: "Ale... cyrk..." (12 zł, 15 zł)
• 17.00 - Kinoteatr Rialto, Św. Jana 24 - Jasny Potok – retransmisja spektaklu baletowego z Teatru Bolszoj (50 zł, 40 zł)
• 17.00 - MDK Batory, Chorzów, Stefana Batorego 6 – Operetka w III aktach: „Zemsta nietoperza” (30 zł, 40 zł)
• 17.30 - Katowice Miasto Ogrodów, Pl. Sejmu Śląskiego 2 – „Zrób siebie” SEKCJA: MŁODE INTERPRETACJE (30 zł, 20 zł)
• 18.00 – Spodek – Koncert: Jean Michel Jarre (149zł, 179zł, 229zł, 279zł, 579zł)
• 18.00 – NOSPR - NOSPR KAMERALNIE / DNI SOFII GUBAJDULINY (10 zł)
• 18.00 - Klub Podróżników – Namaste, Jana III Sobieskiego 27 - Moje rowerowe mongolskie klimaty - Waldemar Malina (wstęp wolny)
• 18.00 – Fraktal Mikołów, Karola Miarki 15 - Pamięci Tomka - Koncert Mateo Colon, SOS (12 zł, 15 zł)
• 19.00 - Akademia Muzyczna, Zacisze 3 - IV Międzynarodowy Festiwal Skrzypcowy "Zwycięzcy Konkursu Wieniawskiego" RECITAL IV: Zwycięzca XV Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu 2016 (bezpłatne wejściówki)
• 19.00 - Bytomskie Centrum Kultury, Plac Karin Stanek 1 - „Utopia – Plan B” / „Plan B for Utopia” - wieczór 80 (20 zł, 15 zł)
• 19.30 – NOSPR - NOSPR KAMERALNIE / DNI SOFII GUBAJDULINY (10 zł)
• 19.30 - Hala MOSiR,, Mysłowice, Bończyka 32 - Mysłowice: Kabaret Młodych Panów (50zł, 55zł, 65zł i 75zł)
• 20.00 - Szuflada 15, Chorzów, Wolności 15 – Koncert: Kroki (15 zł)
• 20.00 - Siemianowickie Centrum Kultury, Niepodległości 45 - Cezary Pazura - Jesteśmy wariatami, ale tylko ja się leczę (45 zł)


Data
31.10.2016
- 06.11.2016
Położenie
w mieście
Rodzaj wydarzenia
Kulturalne / Sportowe / Turystyczne / Plenerowe / Inne / Warsztaty / Kulinarne / Wykłady i prelekcje
Region turystyczny
Śląsk
Adres

Katowice
Kontakt
Znajdź wydarzenie
Kalendarium wydarzeń