Na Zamku rywalizowali w konkursie Speed Stacks

rafal
Data publikacji:
17 Październik 2013
Odsłuchaj tekst
Dziś w Zamku Piastowskim w Raciborzu odbył się konkurs Speed Stacks Open, czyli układanie kubków na czas oraz rozgrywki w grach logicznych. Przypomnijmy, wczoraj odbyły się zajęcia warsztatowe. Zwycięzcą okazał się Grzegorz Kotala, uczeń 5 klasy ZSO Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu. Czas zwycięzcy to 12.43 s. Drugie miejsce zajęła Michalina Pitry. Na najniższym stopniu podium uplasowała się Weronika Maksymowicz. W zajęciach wzięło udział około 150 osób. W galerii FOTO.
Konkurs w Speed Stacks oraz rozgrywki w grach logicznych zostały przygotowane we współpracy z Fundacją ProAktywni, Gimnazjum nr 3 oraz Zespołem Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego.

Już jutro, 20 lutego finał zamkowych ferii 2013. Będzie wyjątkowo zabawnie i kolorowo. Od godz. 10.00 do 12.00 pokazy klaunów z Fundacji Dr Clown, malowanie twarzy, zabawy dydaktyczne z chustą animacyjną i językowe (język angielski, język niemiecki), integracyjne oraz zajęcia plastyczno – techniczne.