News

Update date: 5 October 2016
Author: Olsztyn Jurajski
Srebro LOTKI w ogólnopolskim turnieju

W turnieju wzięło udział stu zawodników z całego kraju. Impreza zaliczana jest do klasyfikacji punktowej list krajowych i zorganizowana zgodnie z przepisami i zasadami Polskiego Związku Badmintona.

Turniej oficjalnie otworzył wójt Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski. Przybyli również zaproszeni goście: wójt Gminy Poczesna ,Krzysztof Ujma, koordynator ds. Sportu GOSiR w Olsztynie, Roman Radecki oraz Telewizja ORION.
Całą imprezę poprowadził nasz Członek Zarządu Pan Artur Bramora.

Nasza Gmina słynie z gościnności w związku z czym w trakcie turnieju wszyscy mogli skosztować wypieków przygotowanych przez rodziców naszych zawodników oraz korzystać z leżaków promocyjnych.

Za miejsca 1-3 w każdej kategorii wiekowej zostały wręczone upominki oraz puchary i medale. Wójt Gminy Olsztyn wręczył profesjonalne rakiety najmłodszemu zawodnikowi - Oskarowi Gwoździowskiemu oraz najmłodszej zawodniczce Oliwii Kanik. W trakcie trwania zmagań przeprowadzone zostało również losowanie nagród wśród wszystkich zawodników biorących udział w turnieju ufundowanych przez sponsorów.

Naszym maleńkim sukcesem było II miejsce – srebny medal – w grze podwójnej w kategorii U-17 Juli Jackowskiej, która grała w parze z Wiktorią Cygler.

Bardzo dziękujemy za wspaniałą rywalizację sportową, rodzicom, władzom, sponsorom za okazane wsparcie oraz zawodnikom za liczne przybycie.

Link do galerii zdjęć, które będą dostępne do 9 pażdziernika 2016r., a potem na naszej klubowej stronie http://ulks-lotka.pl/galeria/ https://drive.google.com/drive/folders/0BxTt-YSDZFRuYm02OF8tYnluQ1k?usp=sharing

WYNIKI Z TURNIEJU:
U-17
Gra pojedyncza chłopców:
1 miejsce – Jan Lewandowski
2 miejsce – Maciej Chojnacki
3 miejsce – Bartosz Majewski
4 miejsce - Kamil Maciołek

U-17
Gra pojedyncza dziewczyn:
1 miejsce – Dagmara Pękała
2 miejsce – Aleksandra Piotrowska
3 miejsce – Barbara Pyrchla
- Aleksandra Paluch

U-17
Gra podwójna chłopców:
1 miejsce – Jan Lewandowski / Tomasz Klepek
2 miejsce – Bartosz Majewski / Filip Matysiak
3 miejsce – Maciej Chojnacki / Kamil Maciołek
- Wojciech Brudek / Patryk Michałek

U-17
Gra podwójna dziewczyn:
1 miejsce – Aleksandra Piotrowska / Barbara Pyrchla
2 miejsce – Julia Jackowska / Wiktoria Cygler - ULKS „LOTKA” Gm. Olsztyn
3 miejsce – Aleksandra Paluch / Alicja Szwarnowiecka

U-17
Gra mieszana:
1 miejsce – Dagmara Pękała / Tomasz Klepek
2 miejsce – Aleksandra Jodłowska / Wojciech Brudek
3 miejsce – Aleksandra Paluch / Maciej Chojnacki
4 miejsce – Julia Jackowska / Jan Gawor - ULKS „LOTKA” Gm. Olsztyn

U-13
Gra pojedyncza chłopców:
1 miejsce – Piotr Liszka
2 miejsce – Przemysław Gajda
3 miejsce – Michał Szczypka
- Wojciech Nych
16-32 miejsce – Antoni Mofina, Dominik Tutaj, Mikołaj Kuziorowicz, Patryk Nocuń, Oskar Gwoździowski, Szymon Pluta, Mateusz Czajkowski, Marcel Nowiński, Marcel Dzięgielewski - ULKS „LOTKA” Gm. Olsztyn

U-13
Gra pojedyncza dziewczyn:
1 miejsce – Anna Czuchra
2 miejsce – Dominika Gajda
3 miejsce – Kinga Stokfwisz
- Małgorzata Muszyńska
16-32 miejsce – Michalina Dzięgielewska, Olwia Kanik, Natalia Czaplińska, Aleksandra Krawczyk, Aleksandra Muskalska - ULKS „LOTKA” Gm. Olsztyn

U-13
Gra podwójna chłopców:
1 miejsce – Patryk Daroń / Przemysław Gajda
2 miejsce – Dominik Juhnke / Wiktor Zimny
3 miejsce – Michał Szczypka / Jacob Toczek
Patryk Cieślak / Maciej Piekoszewski,
5 – 8 miejsce – Antoni Mofina / Mikołaj Kuziorowicz ULKS „LOTKA” Gm. Olsztyn

U-13
Gra podwójna dziewczyn:
1 miejsce – Julia Dzulak / Julia Wójcik
2 miejsce – Anna Czuchra / Laura Płoszyca
3 miejsce –Zuzanna Jarosz / Izabella Kamola
8 -16 miejsce – Natalia Czaplińska / Aleksandra Muskalska - ULKS „LOTKA” Gm. Olsztyn

U-13
Gra mieszana:
1 miejsce – Małgorzata Muszyńska / Piotr Liszka
2 miejsce – Julia Piwowar / Michał Szczypka
3 miejsce – Dominika Gajda / Przemysław Gajda
Julia Bernhard / Filip Kmita
8 -16 miejsce – Gbrysia Skórkowska / Dominik Tutaj, Oliwia Kanik / Oskar Gwoździowski - ULKS „LOTKA” Gm. Olsztyn



Search